Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Rihanna odraščala z očetom zasvojencem!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
vitich.
Admin
vitich.


Število prispevkov : 90
Join date : 28/09/2008

Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rihanna odraščala z očetom zasvojencem!   Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! EmptyPet Okt 17, 2008 8:06 pm

Popularna pevka Rihanna je javnosti v enem od intervjujev zaupala, da je bil njen oče, ko je bila še otrok, zasvojen z mamili in alkoholom.

Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! 60103217

Rihanna v Parizu
Rihanna je razkrila, da ji v mladosti ni bilo lahko, a je očetu že odpustila.

V enem od svojih zadnjih intervjujev je pevka Rihanna spregovorila o svojih mladih letih na otoku Barbadosu, kjer je tudi odraščala. Javnosti je opisala tudi svoja divja najstniška leta, kako se je opijala in kako ji je bilo pri srcu ob očetu, ki je bil ves čas pod vplivom drog in alkohola.

"Menim, da gre vsak otrok skozi določeno fazo v odraščanju, ki ni taka, kot bi morala biti. A moja je bila precej hujša od povprečne," je svojo pripoved začela pevka.

"Moj oče spada v generacijo iz šestdesetih, ki je droge in alkohol jemala skoraj vsak dan. Njegovo drogiranje in zabavanje pa je kmalu ušlo iz vajeti," je povedala 21-letnica, ki se je od očeta odselila, ko ji je bilo le 9 let.

"Ko sem prišla v najstniška leta, sem bila nanj zelo jezna in sem ga sovražila. Piti sem začela pri štirinajstih, kar se mi je zdela edina stvar, h kateri se lahko zatečeš, če odraščaš na Barbadosu," je izjavila Rihanna, ki se je medtem z očetom že pobotala.

Njen oče Ronald je namreč ob priliki povedal, da "si ne bo nikoli odpustil, da ni bil dober oče in da je v norih letih res gledal samo nase in kje bo lahko kupil drogo".

Kljub vsemu pa Rihanna ni nikoli šla čez mejo, tako kot se že nekaj časa dogaja talentirani britanski pevki Amy Winehouse, saj je zatrdila, da se je veliko naučila na očetovem zgledu. Sedaj jo namreč ves čas obkroža ekipa ljudi, ki skrbi tudi za to, da slavna mladenka ne bi zašla v takšne ali drugačne težave.

VIR:24ur.com
Nazaj na vrh Go down
SnoopyisDEAD_x
Admin
SnoopyisDEAD_x


Število prispevkov : 75
Join date : 28/09/2008
Age : 29
Kraj : In Snoopy world ;D

Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rihanna odraščala z očetom zasvojencem!   Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! EmptySob Okt 18, 2008 11:21 am

uu boga .
sj uečina takih slaunih maio kako "tragično" otroštvo . :/
Nazaj na vrh Go down
http://rihanna-online.heavenforum.com
vitich.
Admin
vitich.


Število prispevkov : 90
Join date : 28/09/2008

Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rihanna odraščala z očetom zasvojencem!   Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! EmptySob Okt 18, 2008 11:27 am

Samo ie res ful boga. Neutral

Kak se ji je lahko to zgodilo? :(
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rihanna odraščala z očetom zasvojencem!   Rihanna odraščala z očetom zasvojencem! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Rihanna odraščala z očetom zasvojencem!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ali Rihanna vara?
» Blog Rihanna-online
» Rihanna in Justin združila moči
» Rihanna snema video za pesem Rehab!
» Rihanna je posnela pesem z Chrisom po naslovu Bad Girl

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Rihanna :: Novice-
Pojdi na: